Author Archives: Ayşenur Bekgöz

Miyavliyo Rastgele Kedi Avatarı
About Ayşenur Bekgöz

Merhaba, ben Ayşenur 😻 Tam bir hayvan aşığıyım, özellikle kedilere bayılırım. Burada siz değerli okurlarımız ile olmaktan mutluyum. Haydi, patiler yoruma 😹 Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Alman Köpek Cinsleri

En Bilindik 10 Alman Köpek Cinsi

Köpek Cinsleri, Köpek, Listeler

Alman kökenli olan köpekler sadece meydana geldikleri ülkede değil, dünyanın dört bir yanından yoğun ilgiyle karşılanmışlar ve sahiplenilmişlerdir.

24 Nisan 2022
İskoç Köpek Cinsleri

En Bilindik 8 İskoç Köpek Cinsi

Köpek Cinsleri

Dünyanın en güzel ve farklı ülkelerinden birisi de İskoçya’dır. Belirli bölgelerinde meydana gelen İskoç köpeklerinin özelliklerini okuduğunuzda şaşırabilirsiniz.

16 Nisan 2022
Kurt Köpeği Cinsleri

En Bilindik 10 Kurt Köpeği Cinsi

Köpek Cinsleri, Köpek, Listeler

Kurt köpeklerini daha önce merak etmiş miydiniz? Dünyanın her yerinde tanınan ve özelliklerinden dolayı merak duyulan kurt köpeklerini tanımalısınız.

10 Nisan 2022
Sevimli Köpekler

En Sevimli 10 Köpek Cinsi

Köpek Cinsleri

Her köpeğin dış görünüşü çok güzeldir, bu konuda hemfikiriz. Bazı köpeklerin görünüşleri daha güzel geldikleri için sevimli köpek cinsleri olarak bilinirler.

8 Nisan 2022
Kedi Kertenkele Yer mi?

Kedi Kertenkele Yer mi?

Kedi Beslenmesi

Kediler ne kadar sevimli olsalar da aslında çok iyi avcılardır. Kertenkele gibi hızlı canlıları bir hamlede yakalayıp kolayca yiyebilirler.

1 Nisan 2022
Kediler Çekirdek Yer mi?

Kediler Çekirdek Yer mi?

Kedi Beslenmesi

Meraklı kediler çekirdeğin kokusunu alıp tatmak için can atabilirler. Kediler çekirdeğin tadını beğenirlerse sürekli yemek isteyebilirler ama bu yanlıştır.

1 Nisan 2022
Kedi Tırmalaması Nasıl Geçer?

Kedi Tırmalama İzi Nasıl Geçer?

Kedi Bakımı

Kedilerin belirli nedenlerden dolayı tırmalama sorunuyla hep karşılaşıyoruz. Kedi tırmığı basit görünse de mutlaka evde müdahale yapılmalıdır.

1 Nisan 2022
Kertenkele Evde Kaç Gün Yaşar?

Kertenkele Evde Kaç Gün Yaşar?

Sürüngen

Farklı canlılardan biri olan kertenkele, eve sahiplenildiği zaman ne kadar yaşadığı merak konusudur. Bu durum kertenkele türüne göre değişkenlik gösterebilir.

1 Nisan 2022