Miyavliyo Dinç Medya çatısı altında Murat Dinç tarafından kurulup yönetilen bir girişimdir. Site ekibi 2019’dan beri siz değerli okuyucularımıza ücretsiz olarak minik dostlarımız kediler hakkında detaylı bilgiler aktarıyor. Amacımız kedi sever insanlara minik dostlarımız hakkında önemli bilgileri aktararak kedi sahiplerinin bilinçlenmesini sağlamaktır.

Değerli yazarlarımız ve yönetim ekibimiz sizlere doğru ve gerçek bilgiyi aktarmak için titizlikle çalışıyor.

Minik arkadaşlarımızın beslenmesinden sağlığına, bakımından eğitimine kadar tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Hatta bir kedi sahiplenmek istiyorsanız kedi cinsleri sayfamızdan detaylıca bilgi edinerek minik dostlarımızı yakından tanıyabilirsiniz. Miyavliyo kedi cinsleri ile ilgili Türkiye’nin açık ara en büyük kaynağıdır, dünyadaki tüm kedi cinsleriyle ilgili tüm detaylar mevcuttur.

Siz değerli okuyucularımızın sitemizdeki haberlere ve yeni yayınlanan yazılara kolayca ulaşması için mobil uygulamamızla da hizmet vermekteyiz. An itibari ile sadece Android uygulamamız bulunmaktadır. Google Play Store üzerinden sitemizin uygulamasına Miyavliyo yazıp aratarak ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca e-bültene abone olarak veya sosyal medya hesaplarımızda bizi takip ederek de güncel içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Değerli okuyucularımızın gerçek ve doğru bilgiye ulaşması için titizlikle ve özenle çalışmaya, minik dostlarımız ve onları sevenler için bir başucu kaynağı olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden beri değerli okuyucularımıza gerçek bilgileri aktarmayı, sizlerin desteği ile büyümeyi, gelişmeyi ve daima paylaşmayı ilke olarak benimsedik. Kediler hakkında bilgi sahibi olacağınız platformlar arasında en iyisi olmayı ve elde ettiğimiz konumumuzla üst seviyelere taşınmayı hedef bildik. Sunduğumuz eğlenceli ve bir o kadar da gerçek bilgiyi içeren yazılarımız ile herkese örnek olmak ve en iyi kedi bloğu olmak vizyonlarımız arasındadır.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmet ile hem okuyucularımızın hem de ekibimizin kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, eğlenerek bilgi elde etmesini sağlamak en temel misyonumuzdur. Ayrıca okuyucularımıza değer vererek onları kedi dostlarımız hakkında bilinçlendirmeyi; saygın, istikrarlı, kaliteli, dürüst ve güvenilir bir platform olarak gerçek bilgiden ve hizmetten ödün vermemeyi hedefliyoruz.

Künye

 • Murat Dinç – İmtiyaz Sahibi
 • Ayşenur Bekgöz – Editör & Yazar
 • Dinç Medya – Proje Geliştirme
 • WPX Hosting – Barındırma Sponsoru

Katkıda bulunanlar

 • Ceren Derya Taşyürek – Yazar
 • Bedirhan Kurt – Yazar
 • Burcu Gezgin – Yazar

Kedisever Topluluk ve Kuruluşları

 • TICA – The International Cat Association (Uluslararası Kedi Derneği)
 • CFA – The Cat Fanciers’ Association, Inc (Uluslararasi Kedi Meraklıları Derneği)
 • PETA – People for the Ethical Treatment of Animals (Uluslararasi Hayvanlara Etik Muamele Topluluğu)

Teknik Detaylar

Yazılım / Software

WordPress

Tasarım Geliştirme / Design Development

Laura WordPress Theme – DivWizard

 • Murat Dinç
 • Yusuf Can Ekinci

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Barındırma Sponsoru: WPX Hosting

Barındırma sponsorumuz WPX, sevgi dolu bir ev bulacak kadar şanslı olamayan köpeklere son derece önem veriyor ve bu nedenle WPX’in sahibi olan Avustralyalı Terry Kyle EveryDogMatters.eu adlı kendi sivil toplum kuruluşlarını kurdular. Ayrıca talihsiz ruhların kafessiz ve açık bahçeli bir ortamda yaşamalarına yardımcı olmak istiyorsanız lütfen web sitelerini kontrol edin ve nasıl katkıda bulunabileceğinizi görün.

Kurumsal Detaylar

Yazışma adresi / Correspondence address 

Hamidiye Mahallesi, Sanayi Sitesi, 550 Sokak, No:24 Edremit/Balıkesir

Telefon / Telephone

+90 850 303 6064

E-posta adresleri / Email addresses

info@miyavliyo.com  (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)
basin@miyavliyo.com – (Basın Bülteni / Press Bulet)
iletisim@miyavliyo.com – (Halkla İlişkiler / Public Relations)
sponsor@miyavliyo.com – (Reklam ve Pazarlama / Advertising and Marketing)
editor@miyavliyo.com – (İçerik / Content Relations)

Miyavliyo ekibine katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam ve sponsorluk için reklam sayfamızı ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.