Miyavliyo
Mavi Kedi

Son Dakika! Halkalı’da Mavi Kedi Şoku

Halkalı’da boyama yapılan bir sitenin otoparkına dökülen boya kedilerin ilgisini çekti. Boya içerisine giren kediler maviye boyandı. İşte detaylar..

Küçükçekmece Halkalı’da öğle saatlerinde bir sitede boyama esnasında otopark alanına dökülen boya, çevredekileri kedileri maviye boyadı. Civardaki neredeyse tüm kedilerin maviye boyanmış olması hayvanseverlerin dikkatini çekti. Görenleri şaşırtan mavi kediler sokaklarda renkli şekilde dolaşırken bu işlemin bilerek mi yapıldığı tartışma konusu olmayı sürdürüyor.

Bülent Esmer’in yaptığı açıklamaya göre;

Daha önce mavi kedi görmemiştim, biz de bir hayvansever olarak çok şaşırdık. Bunu bilerek yaptılarsa kınıyoruz. Boya atılmasından ziyade bilerek de boyanmış gibi bir halleri var. Sonuçta kedi kendini bu kadar boyayamaz yazık günah. Bunu yetkililere haber vereceğiz, veterinerlerimiz var burada belki sahiplenmek isteyenler olacaktır

Bülent Esmer
Benzer İçerik: 6 Maddede Gargamel’in Kedisi Azman
Miyavliyo Rastgele Kedi Avatarı
Burcu Gezgin

Sıkı bir Miyavliyo takipçisi iken Miyavliyo yazarı olmaktan çok mutluyum. Bu güne kadar 13 kediye annelik ettiğim için kediler ile ilgili çok fazla bilgi sahibiyim, bildiklerimi bu kedi bloğu ile sizlere aktarmak niyetindeyim. İçeriklerime yorum yaparak bana soru sorabilir veya içerik ile ilgili görüşünüzü bildirebilirsiniz.

6 yorum