Tiktok’ta Çiçek Ne Kadar?, TikTok Hediye Ne Kadar Para Veriyor?, Tiktok 1000 Elmas Kaç TL?, Tiktok’ta Lale Ne Kadar?, Detaylar yazımızda…

Günümüzde kazanç sağlamak için pek çok kişinin video paylaşımlarında bulunduğu Tiktok’ta bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. Öncelikle kullanıcıların kazanç elde etmesi için takipçilerin hediye göndermeleri gerekiyor. Hediye fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte 2023 listesine göre bir kutu lale hediyesi 40 TL olarak belirlenmiştir.

Hediye kabul etmenin de ilk şartı canlı yayın açabilmektir. Ancak canlı yayını sadece 1000 takipçi sayısına ulaşan kullanıcılar açabilmektedir. 1000 takipçi sayısına ulaşmak da oldukça uzun ve emek isteyen bir zaman yönetimi gerektiriyor. Vaktini bunun için harcamak istemeyen kullanıcılar daha pratik olan çözüm arayışı içerisine girmektedir. Bayigram’da, Tiktok kullanıcıları için izlenme, otomatik beğeni, takipçi, yorum ve diğer seçenekleri ile pek çok Tiktok paketini her bütçeye uygun seçenekler ile bulabilirsiniz.

Tiktok’ta Çiçek Ne Kadar?

En çok tercih edilen hediye gül, 0.25 kuruştur. Bunun yanında pek çok çiçek ve çiçek paketleri de bulunuyor. Örneğin lale kutusunun hediye değeri 40 TL’dir. Takip edilen hesaplardaki videoları kalıcı hale getirmek isteyenler Tiktok video indir işlemi için öncelikle içeriğin kaydedilebilir olup olmamasına dikkat etmelidir. Eğer kaydetme özelliği açık değil ise video indirilemez. Eğer paylaşım almak istiyorsanız bunun için Byigram.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Paylaşım satın alma paketleri 10 TL’den başlamaktadır. Ayrıca “keşfet” de öne çıkma garantisi de sağlamaktadır.

TikTok Hediye Ne Kadar Para Veriyor?

Hediyelerin TL karşılığı kazandığınız jeton miktarına göre hesaplanmaktadır. 100 jetona sahipseniz kazancınız 24,29 TL, 500 jetona sahipseniz 121,45 TL kazancınız var demektir. Gönderilen hediyelere göre bu tutarlar artmaktadır. Eğer izlediğiniz videolar içerik ve konu olarak size hitap ediyor ve daha sonra izlemek istiyorsanız tiktok beğeni satın al özelliğinin açık olması gerekmektedir. Bayigram, Tiktok hizmetleri vermekte olan kaliteli ve güvenilir pek çok paket içermektedir. Beğeni, yorum, takipçi ve çok daha fazlasına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Tiktok 1000 Elmas Kaç TL?

25,67 TL olan elmas hediye edilen kişinin hesabına yüzde 60 kesinti yapılarak yüklenir. Genel olarak hediyelerin komisyon miktarı yüzde 60’dır. Kazancı artırmanın en hızlı yolu da takipçi sayılarınızı artırmaktır. Bunun için çok fazla zaman harcamadan Bayigram.com adresini ziyaret ederek 14,99’ye 100 takipçi satın alabilirsiniz.

Article by

How about writing a comment?