Uzun Süre Kullanılmayan Twitter Hesabı Kapanır Mı?, Twitter Devre Dışı Bırakılan Hesap Görünür Mü?, Twitter Hesabı Kapatılır mı?, Detaylar yazımızda…

Twitter hesabını kullanmak istemeyen kullanıcılar hesaplarını tamamen kapatabilmektedir. Hesapları kapatılan kullanıcıların belirlenen süre içerisinde kullanıcı ad soyadları ile aynı hesabına giriş yapmamaları durumunda tamamen silinme işlemi gerçekleşir ve kullanıcı adınız Twitter ile ilişkilendirilemez. Twitter hesabınızı kapatmak için yapmanız gerekenler:

  • Profilinizde Ayarlar sekmesinde yer alan Gizlilik bölümüne giriniz
  • Hesap kısmına giriş yaparak Hesabı Devre Dışı Bırak butonuna basınız
  • Ekrana gelen onay butonuna basınız

Hesabın kapatılma işleminden itibaren 30 gün içinde aynı kullanıcı adı ve şifreyle hesaba giriş yapılmazsa, tamamen silinme işlemi gerçekleşerek kullanıcı adınızın ilişiği de kesilir. Hesabınızı kapatmadan önce farklı hesaptan Twitter video indir işleminiz için Twitter içerisinde bir uygulama yer almamaktadır. İndirme işlemini tamamlamak için internetten farklı bir uygulamadan destek alabilirsiniz.

Uzun Süre Kullanılmayan Twitter Hesabı Kapanır Mı?

Kesin olarak bir zaman aralığı verilmemekle birlikte etkin olmayan hesapların belli bir süreden sonra tamamen silinmesi mümkündür. Bu nedenle kullanmadığınız bir Twitter hesabınız var ise minimum 6 ayda bir kere girip etkinleştirmeniz hesabınızın silinme ihtimalini ortadan kaldıracaktır. Bir gönderi paylaşımı, retweetleme, X beğeni satın al ya da paylaşmak uzun süre kullanmadığınız hesabınızın aktif görünmesini sağlayacaktır.

Twitter Kapatılan Hesap Açılır Mı?

Hesabınızda devre dışı bırak işlemini tamamladıysanız 30 gün içerisinde Twiter’da tekrar oturum açmanız hesabınızın tamamen silinmesine engel olur ve hesabınızı aktifleştirir. Bu nedenle devre dışı bırakılan hesapların tamamen silinmesini önlemek için kullanıcıların kendi şifreleri ile oturum açmaları gerekmektedir.

Twitter Devre Dışı Bırakılan Hesap Görünür Mü?

Devre dışı bırakılmış olan hesap Twitter’ da tamamen silinmeden önce kullanıcılara 30 günlük bir zaman tanınmaktadır. Eğer hesabını devre dışı bırakan kullanıcı 30 gün içinde hesabında oturumunu açarsa aynı profili direkt olarak açılabilir. Ayrıca devre dışı bırakma işlemi yapılsa da farklı kullanıcılar tamamen silinme işlemi için belirlenen 30 gün boyunca kullanıcı adı Twitter’da başkası tarafından kullanılamaz. Bunun için hesabı tamamen kapatılması gerekmektedir. Para kazanma imkanını sunan Twitter yüksek takipçi sayısı olan kullanıcılara reklam alarak kazanç sağlama hakkı tanımaktadır. Belirlediğiniz takipçi sayısından çok uzaksanız Sosyalgram.com.tr adresinden size en uygun olan takipçi satın alma paketlerini 19 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Article by

How about writing a comment?