Torun sevgisi, tarif edilemez bir duygu. Bir insanın yüreğinde açan en güzel çiçeklerden biridir torun sevgisi. Hayatın en tatlı hediyelerinden biri olan torunlar, dede ve ninelerin yüreğine huzur ve mutluluk getirir. İşte torunlara ithaf edilebilecek güzel sözler ve bu özel bağın derin anlamını keşfedeceğimiz bir yazı. İşte sizlere birbirinden güzel toruna güzel sözler : Toruna […]

Torun sevgisi, tarif edilemez bir duygu. Bir insanın yüreğinde açan en güzel çiçeklerden biridir torun sevgisi. Hayatın en tatlı hediyelerinden biri olan torunlar, dede ve ninelerin yüreğine huzur ve mutluluk getirir. İşte torunlara ithaf edilebilecek güzel sözler ve bu özel bağın derin anlamını keşfedeceğimiz bir yazı. İşte sizlere birbirinden güzel toruna güzel sözler :

Toruna güzel sözler

 1. “Dünyanın en tatlı gülüşü senin yüzünde can buluyor, canım torunum.”
  • Torunlar, saf ve masum gülüşleriyle hayatın karmaşasını unutturur. Onların gülüşü, dedeler ve nineler için en değerli hazinedir.
 2. “Seninle geçirdiğim her an, ömrümün en değerli anısı olarak kalacak.”
  • Torunlarla geçirilen her an, büyüklerin kalbinde silinmez izler bırakır. O anılar, hayat boyu tatlı bir tebessümle hatırlanır.
 3. “Senin sevgin, kalbimde açan en güzel çiçek.”
  • Torun sevgisi, adeta kalpte açan ve hiç solmayan bir çiçek gibidir. Bu çiçek, her daim sevgi ve mutluluk saçar.
 4. “Gözlerindeki parıltı, benim en büyük ilham kaynağım.”
  • Torunların gözlerindeki o masum ve heyecanlı parıltı, büyükler için hayata dair yeni umutlar ve ilhamlar yaratır.
 5. “Seninle her gün yeni bir macera, her an yeni bir mutluluk.”
  • Torunlarla geçirilen zaman, her anı sürprizlerle dolu bir maceradır. Onlarla hayat, sürekli yenilenir ve güzelleşir.

Toruna Tebrik Bildiren Güzel Sözler

Başarıların daim olsun. Gururum benim. Basamakları tek tek aştın ve hızla doğru yolda ilerledin. Asla pes etmedin ve asla farklı yöne sapmadın. Hep öyle devam et, yolun bahtın açık olsun. Alkışlayanın çok olsun.

Yeni işin hayırlı ve uğurlu olsun. Mutluluklar dört bir yanını sarsın. Bir ara buralara uğra da bizim de yüzümüzde güller açsın ve hayatımız şenlensin.

Sınıra yakın olmak başarı kapılarını çalmak demektir. Sen her zaman sınırda olduğunu biliyordun ve asla kapıdan geri dönmedin. İyi ki de bunu yaptın. Her daim mutlu olman dileğiyle. Başarılarla dolu bir hayat diliyorum.

Yollar ne kadar zorlu olsa da onu aşan birileri her daim bulunur. Birileri arasında benim torunum da yer alıyor olması benim için apayrı bir gurur. İyi ki kelimesini ne kadar çok kullansam da torunum için yetmez. Seni çok seviyorum.

Zorlu bir hayat ve her zorluğu aşan bir can. İşte o benim torunum oluyor. Göğsümü kabartan ve beni her an mutlu eden biricik torunum. Tebrikler.

Torununuz okulu bitirdiğinde ya da yeni bir işe başladığında bu başarıya kendiniz ulaşmış kadar sevinmeniz oldukça doğal. Biricik yavrunuz dilediği başarıya ulaştı ve sabrının karşılığını aldı. Şimdi sıra sizde. Onu kutlamak için en güzel mesajı seçin ve iletin. İşte bu kadar basit.

Doğum günü için toruna güzel sözler

Torununuzun doğum günüyse ve Toruna doğum günü mesajları arıyorsanız tam yerine geldiniz.

Canınızın canı için en özel gün elbette onun doğum günüdür. Bu nedenle onu mutlu etmek için güzel bir mesaj düşünmüşsünüzdür. Hiç dert etmeyin. Biz buradayız ve dilediğiniz mesajı torununuza iletmeniz için bir liste hazırladık.

Benim canım torunum. Babası cevizin kabuğu kendisi de içidir. Benim de canımın içidir. İyi ki geldin dünyamı şenlendirdin.

Doğum günü çocuğuna günaydın. Bugün tüm dileklerin kabul olsun. Her şey gönlünce olsun.

Prensesim, bugün hep gülümse ve gülümsemek için bir neden arama kendine. Nedenler eteklerine yapışıp peşini hiç bırakmasın. Sen hep mutlu ol.

Gurur duyduğum canımın içi her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Her şey gönlünce olsun.

Uzun ve sağlıklı bir ömür, başarılarla dolu bir eğitim hayatı diliyorum. Her zaman yanındayım ve seni çok seviyorum. İyi ki doğdun.

Binlerce öpücük dolu ve binlerce güzel dilek dileyen bir mesaj sevili torunuma gidiyor. Umarım şu an gülümsüyordur.

Tüm zorlu yollar açılıp önüne eğilmez. Dünya her zaman kolay bir yer olmayabilir. Sen yeter ki güçlü ol ve her şeyi başarabileceğini bil. Senin ne kadar güçlü ve yetenekli olduğunu çok iyi bilen deden. Nice mutlu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun.

Özlem Bildiren Toruna Güzel Sözler

Torun özlemi her şeyden başkadır. Evladımızı özlerken bu kadar hasret çekmeyiz. Bunu okuyan dede ve büyükanneler bana hak verecektir. Herkesin ayrı iken torunların yeri apayrıdır. Onlar cennet bahçesindeki en güzel çiçek ve ağaçlarındaki en güzel meyvedir.

Sen yokken boşlukta gibiyim. Seni çok özledim canım torunum.

Yollar mı uzadı yoksa zaman mı durdu. Sensiz hiçbir şeyin anlamı yok. Keşke yanımda olsan da sana hikayeler anlatsam.

Özlemini anlatmaya mürekkebim yetmez. Yaz yaz sayfalar yığın olsa da içimdeki hüzün geçmez. Yüzünü görsem sesini duysam da günüm aydınlansa.

Sen benim hayat ışığımsın. Yıldızım, biriciğimsin. Sen yokken ay yapayalnız. Yıldızlar ıssız adeta ışıklarını yansıtmak istemiyorlar. Gel de gecemiz gündüz olsun.

Her şeyim torunum. Seni nasıl özlediğimi bir bilsen. Hasretin canımı çok yakar oldu. Gözlerim dolu dolu ama ağlayamıyorum.

Hasretinden yandı gönlüm, yanı da sönmedi gönlüm. Sesini duysam da yeter. Gelsen dünyalar benim olur, benim biricik torunum.

Hayat zordur ama seni özlemek daha da zor canım. Gül yüzlüm, kelebeğim ve benim narin miniğim. Sen doğdun benim hayatım şenlendi. Şimdi senden uzaktayım ve seni çok özlüyorum.

Sevmek bu dünyadaki en güzel şeydir. Sevileni özlemek dahi güzeldir. Ancak yakıcı bir yanı vardır. Zaman geçtikçe de yakıcı yanı ne yazık ki artar. Ne zamandır yoksun ve canımın ne kadar yandığını sen anlarsın. Umarım en yakın zamanda gelirsin ve acılar biter. Çok özledim be canım.

Article by

How about writing a comment?