Karabük Yenişehir Mahallesi, Necatibey Caddesi’nde duyulan kedi sesi, mahalle sakinlerinin dikkatini çekti. Park halindeki aracın sürücüsü olan Ali Özdemir, durumu hemen itfaiyeye bildirdi. Olay yerine kısa süre içerisinde gelen itfaiye ekibi, alışılmışın dışında bir yöntem uyguladı. Gelen ekip, cep telefonundan kedi sesi açarak; kedinin yerini tespit etmeye çalıştı. Yaklaşık 1 saatlik uğraşın ardından yavru kedi, […]

Karabük Yenişehir Mahallesi, Necatibey Caddesi’nde duyulan kedi sesi, mahalle sakinlerinin dikkatini çekti. Park halindeki aracın sürücüsü olan Ali Özdemir, durumu hemen itfaiyeye bildirdi.

Olay yerine kısa süre içerisinde gelen itfaiye ekibi, alışılmışın dışında bir yöntem uyguladı. Gelen ekip, cep telefonundan kedi sesi açarak; kedinin yerini tespit etmeye çalıştı. Yaklaşık 1 saatlik uğraşın ardından yavru kedi, sıkıştığı araçtan kurtarıldı.

Kedi Sesi Dinleterek Kurtardılar
Kedi Sesi Dinleterek Kurtardılar

Anne Kedi Geldi!

Kedide herhangi bir sağlık sorununun tespit edilmemesinin ardından, itfaiye ekipleri tarafından boş bir alana bırakıldı. Kısa süre sonra yavru kedinin yanına annesi geldi. Araç sahibi kedinin hızlı ve güvenli bir şekilde kurtarılmasına sevindiğini dile getirdi.

Article by

Sıkı bir Miyavliyo takipçisi iken Miyavliyo yazarı olmaktan çok mutluyum. Bu güne kadar 13 kediye annelik ettiğim için kediler ile ilgili çok fazla bilgi sahibiyim, bildiklerimi bu kedi bloğu ile sizlere aktarmak niyetindeyim. İçeriklerime yorum yaparak bana soru sorabilir veya içerik ile ilgili görüşünüzü bildirebilirsiniz.

How about writing a comment?