Selam dostlar, beklenen gün geldi! Söz verdiğimiz gibi çekilişler yapmaya ve sizlere hediyeler dağıtmaya devam ediyoruz. Luka Pet Market sponsorluğunda yaptığımız çekilişin kazananları belli oldu. İlk 10’a giren takipçilerimiz listedeki Royal Canin kedi mamalarından dilediğini seçebilir. Çekiliş Anının Videosu; YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Kazananlar; @kadirariturk @tam1oglak @burcu.gnsy11 @nurtn678 @himaye_selin @warmplayviolina @uurpelin @_brkliayse @asllhnn__ @balkedim._ […]

Selam dostlar, beklenen gün geldi! Söz verdiğimiz gibi çekilişler yapmaya ve sizlere hediyeler dağıtmaya devam ediyoruz. Luka Pet Market sponsorluğunda yaptığımız çekilişin kazananları belli oldu. İlk 10’a giren takipçilerimiz listedeki Royal Canin kedi mamalarından dilediğini seçebilir.

Çekiliş Anının Videosu;

YouTube Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kazananlar;

İsteyebileceğiniz Royal Canin Kedi Mamaları:

  • Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 2kg
  • Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2kg
  • Royal Canin Adult Fit 32 Yetişkin Diyet Kedi Maması 2kg
  • Royal Canin Hair and Skin Tüy Sağlığı İçin Yetişkin Kedi Maması 2kg
  • Royal Canin İnstinctive Jelly Pouch Yaş Kedi Maması 85gr x12 Adet

Kazandım, Şimdi Ne Olacak?

Kazandığınız hediyeyi size gönderebilmemiz için 7 gün içerisinde gerekli bilgileri aşağıdaki formdan göndermeniz ve Instagram hesabınızdan bize direkt mesaj atarak formu doldurup gönderdiğinizi doğrulamanız gerekiyor. Hediyeniz kargoya verildiğinde formda belirttiğiniz e-posta adresine ve telefon numarasına kargo takip numaranız iletilecektir.

[contact-form-7 id=”4110″ title=”LukaPetMarket- Çekiliş Formu”]

Çekilişlerimiz artarak devam edecek! Takipte kalın!

Miyavliyo Ekibi

Bu İçerik Hakkında Bir Yorum yazmaya ne dersin?