Author Archives: Süheyla Karakaya

Miyavliyo Rastgele Kedi Avatarı
About Süheyla Karakaya

Merhabalar, Ben Süheyla. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Bölümüm dışında yazarlık yapmaktan, öğrenmekten ve keşfetmekten çok zevk alıyorum. Minik dostlarımız, kedilerimiz hakkında araştırma yapmak ve sizinle paylaşmak oldukça keyifli :))

Hırçın, Agresif Kedi Eğitimi

Hırçın, Agresif Kedi Eğitimi

Kedi Eğitimi

“Kedim çok agresif nasıl eğiteceğim?”, “Kedimi nasıl sakinleştiririm?” gibi sorularınız varsa kesinlikle bu yazımızı okumalı ve kedinizle ilgilenmelisiniz.

5 Ağustos 2020
Kediyi Eve Alıştırmak

Kedimizi Eve Nasıl Alıştırırız?

Kedi Eğitimi

Minik yavrunuzu eve alıştırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken önerilerimizi adım adım uygulamak olacaktır. İçeriğimize hoş geldiniz 😸

2 Ağustos 2020
Scottish Fold Eğitimi

Scottish Fold Eğitimi

Kedi Eğitimi, Kedi Cinsleri

Scottish Fold cinsi bir kediniz varsa davranışları, karakterleri, psikolojileri ve temel eğitimleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız ve yazımızı okumalısınız.

30 Temmuz 2020
Korona Virüs (Covid19) ve Kediler

Korona Virüs (Covid19) ve Kediler

Kedi Sağlığı

Korona virüsü kediler için bir tehlike midir? Virüs kedilerimiz aracılığıyla bizlere bulaşabilir mi? Tüm bu sorulara cevap verdiğimiz içeriğimize hoş geldiniz.

25 Temmuz 2020
Kedilerin En Sevdiği Yiyecekler

Kedilerin En Sevdiği 17 Yiyecek!

Kedi Beslenmesi

Haylaz kedilerimizin zevkle, doymadan yedikleri yiyecekler nelermiş diye araştırdığınızda ağızlarının tatlarını biliyorlar diyeceksiniz.

14 Temmuz 2020
Kedi Maltı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kedi Maltı Nedir? Her Yönüyle Kedi Maltları

Kedi Beslenmesi

Bu içeriğimizde size kedilerimizin neden tüylerini yuttuklarını ve kedi maltının ne olduğunu, ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını aktardık.

13 Temmuz 2020
Kedi Çimi Nedir? Kedi Çimi Nasıl Kullanılır?

Kedi Çimi Nedir? Her Yönüyle Kedi Çimi ve Tohumu

Kedi Beslenmesi

Bu içeriğimizde kedi çiminin ne olduğuna, minik dostlarımızın neden kedi çimi tükettiğine, kedi çimi faydalarına ve kedi çiminin nasıl kullanıldığına değindik.

29 Haziran 2020
Yavru Kedi Süt Tozu Tavsiyesi

Yavru Kedi Beslenmesinde Süt Tozu

Kedi Beslenmesi

Yavru kedi süt tozu kullanımı, faydaları ve yapılışı konusunda bilgi sahibi olarak minik kedilerinizin hayatlarına dokunun.

28 Haziran 2020
12