Author Archives: Ceren Derya Taşyürek

Miyavliyo Rastgele Kedi Avatarı
About Ceren Derya Taşyürek

25 yaşındayım, yönetici asistanlığı dışında kalan zamanlarımda Miyavliyo yazarlığı yapıyor ve çocuklarım ile ilgileniyorum. Golden cinsi bir oğlum ve bir çift kediciğim var. Evimde baktığım çocuklarımın dışında, sokaktaki meleklere de annelik yapmaya çalışıyorum. Miyavliyo takipçilerinin, patili dostlarımızın hayatlarına küçük/büyük herhangi bir dokunuşuna katkıda bulunmaktan çok mutluyum. Hayat, onlarla sevgiyi paylaştıkça anlamlı ❤

Ünlü Kedi İsimleri

Ünlü Kedi İsimleri

Listeler

Minik dostunuza isim bulmakta zorlanıyor musunuz? Kulağa hoş gelen birbirinden güzel ünlü kedi isimleri listesini sizler için hazırladık.

30 Ağustos 2021
Pofuduk Kedi Cinsleri

Pofuduk Kedi Cinsleri

Listeler, Kedi Cinsleri

Sizde Pofuduk kedi cinslerini merak edenlerden misiniz? Gelin birlikte Pofuduk tüylere sahip, güzel mırıltılı dostlarımızı yakından tanıyalım.

18 Ekim 2020
En İyi Kedi Kumları

Kedi Kumu Türleri ve Kedi Kumu Seçimi

Kedi Bakımı

Kedi kumu nasıl seçilir? Kum seçerken dikkat edilmesi gerekenler ve kum kokusunun seçimdeki rolünü merak ediyorsanız, buyurun yazımıza.

7 Ekim 2020
En İyi Kedi Kumu Markaları

En İyi 6 Kedi Kumu Markası

Kedi Bakımı, İncelemeler, Listeler

Organik kedi kumu markalarının bize sunduğu avantajları, marka bazında yazımızda inceleyerek. İşte en iyi kedi kumu markasını nasıl seçeceğimiz sorusuna cevap.

23 Eylül 2020
Evde Beslenebilecek Kedi Cinsleri

Evde Beslenebilecek 10 Kedi Cinsi

Kedi Cinsleri, Listeler

Evde beslenebilecek kedi cinsleri karakterleri, kısa tarihleri ve görüntüleri hakkında tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. İşte ev kedilerinin cinsleri.

17 Eylül 2020
En İyi Kedi Mamaları

En İyi Kedi Mamaları

Kedi Beslenmesi, İncelemeler, Listeler

En sağlıklı kedi mamaları, kedi durumuna göre mama seçimi, ödül maması ve kedimize asla vermemesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

20 Ağustos 2020
En Pahalı Kedi Cinsleri

En Pahalı 10 Kedi Cinsi

Kedi Cinsleri, Listeler

Fiyatlarıyla dudak uçuklatan minik afacanları yazımızda tanıttık. İşte dünyanın en pahalı kedi cinsi ve en pahalı kedi cinsleri. SATIN ALMA SAHİPLEN!

13 Ağustos 2020
Tüy Dökmeyen Kedi Cinsleri

Tüy Dökmeyen 7 Kedi Cinsi

Kedi Cinsleri, Listeler

Tüy dökmeyen kedi cinsleri, genellikle tüysüz ya da kısa tüylü kedi cinslerinden oluşmaktadır. Tüy dökmeyen kedi türleri içeriğimizde.

11 Ağustos 2020
Cins Kedilere Acı Veren Hastalıklar

Cins Kedilere Acı Veren Genetik Hastalıklar

Kedi Sağlığı, Kedi Cinsleri

Cins kedilerin sağlık sorunları, siyam, İran, British Shorthair gibi kedilerin ölümcül hastalıkları konusunda yazımızda bilgiler verdik. Buyurun göz gezdirelim.

9 Ağustos 2020
Kedim Mama Yemiyor, Ne Yapmalıyım?

Kedim Mama Yemiyor, Ne Yapmalıyım?

Kedi Beslenmesi

Kedi mamaları, kedinizin alması gereken günlük vitamin ve minarelleri barındırır. Kedi mamaları her kedinin genetik farklılıklarına uygun bir şekilde, çeşitli ar-ge çalışmaları eşliğinde üretilir. Özellikle evinize yavru bir kedi aldıysanız, kediniz için doğru mamayı seçmeniz zaman alacaktır. Anne sütünden kesilen bir kediye sadece dışarıdan süt vererek besin ihtiyaçlarını karşılamanız mümkün değildir. Hatta verdiğiniz süt kediniz […]

9 Ağustos 2020
Yabani & Vahşi Kediler

Vahşi Kediler (10 Yabani Kedi Türü)

Kedi Cinsleri, Listeler

vahşi kediler hakkında yazımızda bilgi verdik. Belgesellere konu olacak hayatlara sahip olan bu afacanlar, hiç de göründükleri kadar masum değiller maalesef.

8 Ağustos 2020